ООО "МАШИНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (Бесплатные звонки с мобильных и стационарных номеров Украины)
Menu

Шлифовальное масло Rhenus EHM 7

Применение:

Rhenus EHM 7 – бесцветное специальное масло для шлифования с низкой вязкостью, низким масляным туманом и низким уровнем выбросов.

В качестве базового масла используется высокоочищенных масло экстра-класса без ароматических соединений. Этот продукт не содержит хлора и тяжелых металлов, таких как свинец, цинк и барий. Rhenus EHM 7 используется для шлифования стали и инструментов. Конкретный выбор сырья исключает выщелачивания ионов кобальта в процессе измельчения твердого металла.

Свойства:

Rhenus EHM 7 обладает высокой окислительной стабильностью, благоприятным поведением против запотевания, хорошим охлаждающим эффектом, высокой промывочной способностью. Отличная фильтруемость благодаря низкой вязкости.

Rhenus EHM 7 имеет высокую температуру вспышки, несмотря на свою низкую вязкость.

Кроме того, этот продукт обладает хорошими свойствами разделения воздуха.

Производитель: Rhenus (Германия)

+38 (050) 560 55 77

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Rhenus Lub (Німеччина) – це один з найсильніших світових брендів, який спеціалізується на виробництві мастильних матеріалів в різних галузях і областях промисловості і машинобудування. Мастильні матеріали Rhenus Lub мають схвалення, допуски і сертифікати багатьох міжнародних компаній. Rhenus Lub є законодавцем стандартів для промислових мастильних матеріалів. Як фахівці в водозмішуючих та не змішуючихся з водою охолоджуючих рідинах і високопродуктивних змащеннях, Rhenus Lub завжди був піонером інновацій.

У тісній співпраці з університетами та науково-дослідними установами, Rhenus Lub продовжує постійно розвивати наші продукти спеціально для своєї програми. RhenusLub розробили спеціальні мастильні матеріали для світових виробників літака- та машинобудування, автомобільної промисловості, виробників підшипників і будівельної індустрії, для харчової, фармацевтичної та-косметичної промисловості, гірничодобувної промисловості та сільського господарства.

В’язкість 40  °C (mm /s) Щільність 20 °C (г/мл) Температура спалаху, ° C Клас корозії міді
7,5 0,83 165 1

×