XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

В місті Києві з 19 по 22 листопада 2019 року відбувся Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Компанія «МАШІНТЕХ» є постійним учасником Міжнародного промислового форуму і цьогоріч на стенді було представлено роботу електроерозійного верстату MITSUBISHI ELECTRIC MV1200S, хонінгувального верстату SUNNEN SH-2000, обтискний верстат Finn-Power P20, плоскошліфувальний верстат з ЧПК 4080AHR виробництва компанії PROTH, а також змащувально-охолоджувальні рідини, запчастини та інші високотехнологічні матеріали для промислового обладнання.

Серед гостей нашого стенду було дуже багато молоді і зовсім юних відвідувачів, які з цікавістю розглядали найсучасніше обладнання і отримали відповіді на свої запитання від наших закордонних партнерів і фахівців компанії.

По завершенню виставки наша компанія отримала диплом учасника XVIII Міжнародного промислового форуму. Ми пишаємось нашою співпрацею з Міжнародним виставковим центром і дуже вдячні за фахову організацію такого масштабного заходу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *