Про нас пишуть фахові видання

Журнал «Обладнання та інструмент для професіоналів» № 3 /226/ 2020 року присвятив «Машінтех» основну роль в цьому випуску. 

На обкладинці читачам повідомляють про спеціальну пропозицію готового виробництва за 84 000 $ – це комплексне рішення для тих, хто обирає обладнання, перевірене часом! 

У розгорнутій статті розповідається про бюджетний старт у листообробку. 

Всім, хто вже займається листообробкою на своєму виробництві, а також тим, хто тільки замислюється про це, компанія «Машінтех» пропонує нові технологіїї у металообробці та економічно вигідний варіант комплексу, що складається з верстата для лазерного різання Bodor F3015  і листозгинального преса Inanlar HAP 100 т 30/25.

Завдяки цьому надійному і продуктивному комплексі ви зможете швидко та просто випускати конкурентоспроможну продукцію, затребувану на ринку. Як показує сьогодення листообробка є одним із високоприбуткових та висококонкурентних видів діяльності.

За допомогою цього комплексу багато українських виробників у сфері листообробці, здобули найкраще співвідношення «ціна — якість», і модернізували своє виробництво. Данний комплекс застосовуються як у серійному виробництві, так і при одиничному.

На обкладинці в кінці журналу ви можете побачити статистичні дані «Машінтех» про верстати, які вже успішно допомогають своїм клієнтам у різних куточках України. Щомісяця ці цифри помітно зростають тому що компанія «Машінтех» займається не тільки постачанням обладнання, але й підходить з комплексним вирішенням технічних завдань та завоювало визнання замовників завдяки високій якості, надійності і передовим стандартам сервісу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *