ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Шліфувальне масло Rhenus EHM 7

Застосування:

Rhenus EHM 7 – безбарвне спеціальне масло для шліфування з низькою в’язкістю, низьким масляним туманом і низьким рівнем викидів.

В якості базового масла використовується високоочищене масло екстра-класу без ароматичних сполук. Цей продукт не містить хлору і важких металів, таких як свинець, цинк і барій. Rhenus EHM 7 використовується для шліфування сталі і інструментів. Конкретний вибір сировини виключає вилуговування іонів кобальту в процесі подрібнення твердого металу.

Властивості:

Rhenus EHM 7 володіє високою окисною стабільністю, сприятливим поведінкою проти запотівання, хорошим охолоджуючим ефектом, високою промивною здатністю. Відмінна фільтрованість завдяки низькій в’язкості.

Rhenus EHM 7 має високу температуру спалаху, незважаючи на свою низьку в’язкість.

Крім того, цей продукт має гарні властивості розділення повітря.

Виробник: Rhenus(Німеччина)

+38 (050) 560 55 77

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Rhenus Lub (Німеччина) – це один з найсильніших світових брендів, який спеціалізується на виробництві мастильних матеріалів в різних галузях і областях промисловості і машинобудування. Мастильні матеріали Rhenus Lub мають схвалення, допуски і сертифікати багатьох міжнародних компаній. Rhenus Lub є законодавцем стандартів для промислових мастильних матеріалів. Як фахівці в водозмішуючих та не змішуючихся з водою охолоджуючих рідинах і високопродуктивних змащеннях, Rhenus Lub завжди був піонером інновацій.

У тісній співпраці з університетами та науково-дослідними установами, Rhenus Lub продовжує постійно розвивати наші продукти спеціально для своєї програми. RhenusLub розробили спеціальні мастильні матеріали для світових виробників літака- та машинобудування, автомобільної промисловості, виробників підшипників і будівельної індустрії, для харчової, фармацевтичної та-косметичної промисловості, гірничодобувної промисловості та сільського господарства.

В’язкість 40  °C (mm /s) Щільність 20 °C (г/мл) Температура спалаху, ° C Клас корозії міді
7,5 0,83 165 1

×