ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Портальний фрезерний обробний центр Belotti FLA 3018

Обробні центри з ЧПК – результат багаторічного досвіду Belotti, досягнутого за більш ніж 40-річну діяльність у виробництві машин для обробки композитних матеріалів, дерева  та алюмінію.

Дана концепція являє собою відповідь на високий попит провідних галузей в аерокосмічній, морській та автомобільній галузях і в цілому провідних виробників макетів та виготовлення деталей.

В результаті FLA 3018 – обробний центр, що збільшує продуктивність і конкурентоспроможність, зменшуючи при цьому витрати.

Даний верстат відповідає чинним положенням з безпеки ЄС

Декларація про відповідність була випущена у відповідності з наступними документами:

2006/42 / CE – Директива про машину

2014/30 / UE – Директива про електромагнітну сумісність (EMC)

2014/35 / UE – Директива щодо низько напруженого обладнання

Стандарт якості ISO 9001.

Виробник: Belotti (Італія)

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Концепція верстату:

Машини  серії FLA представляють собою обробні центри з ЧПУ з високошвидкісною 5ти осьовою обробкою, що мають моторизовану конструкцію підвісного моста, ковзаючу на двох кінцівках, і виготовлену ​​з надзвичайно високочастотної зваженої сталі з термічною обробкою.

Поздовжній рух (вісь X) робиться ваговим оптимізованим і структурно жорстким порталом, що рухається в напрямку осі X, для високої динамічної продуктивності та точності поперечний рух (вісь Y) здійснюється вагоном, який рухається по мосту, і на якому встановлений вертикальний таран (вісь Z) з високою міцністю на вигин для великих діапазонів.

Усі рухи лінійних осей керуються електричними “безщітними” двигунами на стійці / шестірній системі та оснащені високоточними, попередньо завантаженими блоками бігуна. Вісь Z забезпечена пристроями для балансування та зупинки, які запобігають пошкодженню машини у разі падіння напруги. Стіл закріплений, а міст – мобільний. Відчинення та закривання лобових дверей реалізується за допомогою внутрішнього ковзання, що робить завантаження / розвантаження деталей більш безпечними для оператора.

Четверта вісь (С) обертає обробний блок навколо вертикальної осі (Z), а п’ята (А) нахиляє шпиндель у вертикальній площині. Обертові осі оснащені спеціальною коробкою передач, яка має систему для зняття люфту.

Конструкція:

 

Щоб отримати машину з динамічна жорсткою структурою, конструкція була оптимізована за допомогою багаторівневої серії розрахунків FEM.

Результатом такої конструкції є унікальне поєднання продуктивності, короткого часу обробки, гнучкості, високої якості обробки по-верхні, жорсткості протягом тривалого періоду часу і, таким чином, в цілому надзвичайно економічно вигідно.

 

 

Сміттєві баки:

 

Під столом розташовані з’ємні мусорні баки для збирання стружки та пилу що падає під час обробки. Вони оснащені колесами для діставання.

 

 

 

Високопродуктивна головка з електрошпинделем 22квт:

 

Вона складається з електро шпинделя потужністю 22 кВт (S1) і 25 кВт (S6), максимальне обертання 24 000 об / хв, 18 Нм при 12.000 об / хв, рідинне охолодження і автоматична зміна інструменту.

Тримачі інструмента HSK F63 входять до комплекту поставки.

 

 

 

 

 

Карусельна автоматична заміна інструменту:

 

18ТИ позиційний карусельний змінювач інструменту розміщений у відповідному задньому отворі верстату, легко доступному ззовні для зміни інструменту, не перериваючи операцій обробки. З міркувань безпеки для кожного з 18 положень швидкість і напрямок обертання електрошпинделя можуть бути задані відповідно до типології інструменту, встановленого на конусі.

Максимальний діаметр інструменту – 110 мм у сусідніх положеннях, максимальна довжина – 300 мм, а вага – 5 кг. Тримач інструментів HSK A63 / F63 входять у комплект поставки.

 

 

Промислова вакуумна витяжка:

Ці промислові вакуумні витяжки розроблені і виготовлені для міцності, потужності та надійності, необхідних для безперервних і важких умов експлуатації. Велика площа фільтру та ємність збору гарантують тривалі періоди роботи без запинки.

Мають:

Трифазний двигун 13кВт – 18к.с.;

Напруга 400÷690В, частота 50Гц.;

Ізоляційний клас – F;

Захист – ІР55;

Тиск всмоктувальної головки – 4,400мм/Н2О;

Максимальна потужність – 1,080м3/год.;

Площа фільтру – 35,000см2;

Корисний об’єм – 175л.;

Діаметр впускного отвору – ø100мм зі швидким з’єднувачем;

Габаритний розмір – 1650х830х1800мм;

Рівень шуму – 78дБ

 

Захист від пилу:

 

Захисний сильфон передбачає передчасне зношення механічних частин при обробці абразивних та пильних матеріалів, захищаючи рухому частину осей X, Y и Z від пилу.

 

 

 

Пневматичний пістолет:

 

 

Верстат оснащено пневматичним пістолетом, який використовується для швидкого очищення деталі.

 

 

Конструкция Моторизованная подвесная брусчатка конструкция, скользящая по двум конечностям – подвижной верхней портал, с жестокой основой.
Движение оси Управление движением осуществляется с помощью рельсовой системы, направляющие роликовые. Также ШВП, зубчатая рейка, система тормозов, охлаждения, смазки и т.д. Коробка передач 1:10 по XYZ.
Ось Название Перемещение Скорость
  X 3000 мм 80 м/мин
Y 1800 мм 80 м/мин
Z 900 мм 60 м/мин
C +/- 270˚ 44 об/мин
A +/- 120˚ 40 об/мин
Рабочий стол фиксированный Имеет закреплены отверстия для зажима и центрирования.
Система смазки Автоматическая смазка
Напряжение источника питания 3 x 400 В / 50 Гц (+/- 5%) Система заземления TN
Давление источника питания воздуха 6 бар

×