ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Очищувач системи Zet Troyshield SC 1

Zet—Systemreiniger Troyshield SC 1 – представляє собою системний очищувач, призначений для видалення домішок з системи подачі і розподілення змащувально-охолоджувальної рідини при роботі обладнання.

Також працює як дезінфікуючий засіб проти бактерій, плісняви, дріжджів та видаляє жир, бруд, бактеріальні шлам і грибкові плями.

Містить селективно діючі антикорозійні компоненти, що створюють підлужений ефект, який захищає обладнання і заготівки від корозії під час обробки.

Застосуваня:

Перед заливкою нової МОР, в залежності від міри забруднення, просто додайте Zet-SC 1 (за 24 години до повної заміни МОР) в емульсію концентрації від 1 до 3 %.

Рекомендуємо продовжити роботу обладнання повну зміну з використанням системного очищувача. Потім повністю злити з системи МОР. Промийте систему змащувально-охолоджувальною рідиною з концентрацією 0,5-1 % (захист від корозії!). після цього система може бути заправлена свіжою МОР. Після промивання, при заправці, використовуйте чисту воду.

Можливе розфасування у каністри 5,10, 20 літрів.

Цей продукт вироблено в Німеччині відповідно до ISO 9001:2000 та відповідає вимогам TRGS  611.

За умови правильного використання даний продукт не шкодить здоров’ю людини та навколишньому середовищу.

Виробник: ZET-CHEMIE

Завантажити каталог

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ZET-CHEMIE GMBH компанія заснована в місті Ехінген, недалеко від Штутгарта – індустріального серця Німеччини.

Фірма займається розробкою і виробництвом високоякісних охолоджуючих рідин і мастильних матеріалів для металообробної промисловості. Будь-яке завдання замовника пов’язана з металообробкою знайде своє рішення з фірмою ZET-CHEMIE GMBH.

Стабільну і високу якість, технічні інновації, захист здоров’я людини і навколишнього середовища, оперативність у всьому – це те, що отримує замовник, вибираючи продукти ZET-CHEMIE GMBH.

Сертифікація відповідно до DIN EN ISO 9001: 2000 та ISO 14001.

Замовники продукції ZET-CHEMIE отримують широкий спектр послуг:

– аналіз масел і рідин

– навчання

– оперативну технічну підтримку і багато іншого.

Безперервне І стабільне збільшення кількості замовників в Європі, Азії  та в Україні – це найкраще підтвердження авторитетності розробника продуктів для металообробки і глибокої довіри клієнтів до стабільного якості продукції та послуг ZET-CHEMIE GMBH.

Колір Прозора рідина, безбарвна
Щільність (20 °C) 1,02 g/cm³
рН при 2% 9,6
Клас небезпеки для води 2
Зберігання від +5 до 30 °C

×