ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Мастильно-охолоджуюча рідина Rhenus EA 25 S

Застосування:

Rhenus EA 25 S жовто-коричневе, прозоре з високим рівнем продуктивності масло. Цей продукт не містить хлору c низькою освітою масляного туману. Rhenus EA 25 S використовується для важких операцій по механічної обробки високолегованих сталей. Спеціальне застосування для протягання (наприклад, низкоскоростная важка внутрішня протяжка) зубонарізування, глибокого свердління, розпилювання і важких операцій механічної обробки високолегованих сталей, таких як загартовані сталі, хромовані стали, нікель хромовані стали, хромомолібденові стали, сплави нікелю і силико-марганцеві матеріали.

Властивості:

Rhenus EA 25 S досягає високих ріжучих здібностей за допомогою синергетичної діючої комбінації добавок високого тиску. Rhenus EA 25 S включає полярні добавки, що забезпечують хорошу здатність до зволоження і адгезивність в межах відповідного діапазону температури.

Примітка:

Температура застигання Rhenus EA 25 S приблизно -15 ° С. Матеріали з низькою освітою масляного туману і м’який склад для шкіри пропонують чудову прийнятність оператора. Значення наведених технічних даних є типовими для продукції, що випускається в даний час. Надалі вони можуть змінюватися. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нашими інженерами.

Виробник: Rhenus(Німеччина)

+38 (050) 560 55 77

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Rhenus Lub (Німеччина) – це один з найсильніших світових брендів, який спеціалізується на виробництві мастильних матеріалів в різних галузях і областях промисловості і машинобудування. Мастильні матеріали Rhenus Lub мають схвалення, допуски і сертифікати багатьох міжнародних компаній. Rhenus Lub є законодавцем стандартів для промислових мастильних матеріалів. Як фахівці в водозмішуючих та не змішуючихся з водою охолоджуючих рідинах і високопродуктивних змащеннях, Rhenus Lub завжди був піонером інновацій.

У тісній співпраці з університетами та науково-дослідними установами, Rhenus Lub продовжує постійно розвивати наші продукти спеціально для своєї програми. RhenusLub розробили спеціальні мастильні матеріали для світових виробників літака- та машинобудування, автомобільної промисловості, виробників підшипників і будівельної індустрії, для харчової, фармацевтичної та-косметичної промисловості, гірничодобувної промисловості та сільського господарства.

В’язкість 40  °C (мм /с)

Щільність 20 °C (г/мл)

Температура спалаху, ° C

Клас корозії міді

~ 25

0,89

196

4

×