ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Мастильно-охолоджуюча рідина Rhenus EA 19 S

Застосування:

Rhenus EA 19 S жовто-коричневе, прозоре з високим рівнем продуктивності. Цей продукт не містить хлору і важких металів, таких як свинець, цинк і барій.

Rhenus EA 19 S підходить для використання операцій обробки деталей з різних видів сталей. Цей продукт, також, може бути використаний для універсальних операцій механічної обробки.

Rhenus EA 19 S з низьким вмістом масляного туману і відповідає стандарту Noack, досягає чудових значень при низькій в’язкості продукту.

Властивості:

Мастильно-охолоджуюча рідина Rhenus ЕА 19 S відповідає високим вимогам по профілактичним правилами гігієни і безпеки, відрізняється високою стійкістю до окислення, не пітніє, відмінний ефект охолодження, хороший потенціал для поділу повітря відмінний ефект промивання.

Rhenus EA 19 S заснований на воді, по небезпеки має 1 клас, в зв’язку з його чудовою якістю з’єднання.

Виробник: Rhenus(Німеччина)

+38 (050) 560 55 77

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Rhenus Lub (Німеччина) – це один з найсильніших світових брендів, який спеціалізується на виробництві мастильних матеріалів в різних галузях і областях промисловості і машинобудування. Мастильні матеріали Rhenus Lub мають схвалення, допуски і сертифікати багатьох міжнародних компаній. Rhenus Lub є законодавцем стандартів для промислових мастильних матеріалів. Як фахівці в водозмішуючих та не змішуючихся з водою охолоджуючих рідинах і високопродуктивних змащеннях, Rhenus Lub завжди був піонером інновацій.

У тісній співпраці з університетами та науково-дослідними установами, Rhenus Lub продовжує постійно розвивати наші продукти спеціально для своєї програми. RhenusLub розробили спеціальні мастильні матеріали для світових виробників літака- та машинобудування, автомобільної промисловості, виробників підшипників і будівельної індустрії, для харчової, фармацевтичної та-косметичної промисловості, гірничодобувної промисловості та сільського господарства.

В’язкість 40  °C (mm /s) Щільність 20 °C (г/мл) Температура спалаху, ° C Клас корозії міді
~ 19 0,88 180 4

×