ТОВ "МАШІНТЕХ"

 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Фрезерний обробний центр EXTRON VH-119U

Основні опції:

 • заміна конуса шпинделя  на HSK-А63;
 • шпиндель з частотою оберту до 10 000 / 12 000 / 15 000 об/хв;
 • магазин інструментів на 24 позицій  чи більше – бокове розташування;
 • поворотний стіл Ø170 / Ø 210 (повний комплект);
 • оптичні лінійки по осям X / Y / Z;
 • система подачі ЗОР через шпиндель під високим тиском 20 бар;
 • контактний щуп вимірювання інструмента Renishaw TS-27R;
 • контактний щуп виміру та базування деталі Renishaw OMP-40;
 • конвеєр для видалення стружки стрічкового типу з візком;
 • кондиціонер електрошафи;
 • автоматичний стабілізатор напруги;
 • заміна системи ЧПК Fanuc – на Siemens / Mitsubishi  чи  HEIDENHAIN;
 • додаткова панель для візуалізації та спрощення програмування Extron iPanel з  екраном 10″

Додатково :

 • різноманітна оснастка та інструмент для вирішення конкретних потреб замовника;
 • автоматизація та роботизація процесів завантаження та вивантаження деталей;
 • палетизація

Виробник: EXTRON(Китай)

 • Опис
 • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вертикальні 5-ти осьові обробні центри з ЧПУ серії U завдяки високошвидкісним лінійним направляючим і високоточному прямому шпинделю забезпечують високу ефективність одночасної обробки в 5 осях. Це дозволить вирішити низку технічних задач, таких як: фрезерування, свердлування, нарізання різьби в заготівках з найрізноманітніших матеріалів та сплавів із застосуванням як чорнової, так і чистової обробки за один установ, а також обробку складних криволінійних поверхонь, що потребують складних кінематичних рухів верстату.

Верстат оснащений високошвидкісним шпинделем з прямим приводом (15 000 об/хв), який дозволяє з більшою продуктивністю оброблювати висркоточні деталі із сталі, чавуну і легкообробних сплавів. Спеціальна конструкція забезпечує роботу двигуна з мінімальними затратами часу на розгін/зупинку в порівнянні зі звичайним приводом, а також дозволяє підтримувати високий обертаючий момент при високій швидкості обертання, що забезпечує максимальну потужність різання без люфтів, вібрації та термічної похибки. Інтегрована в шпиндель вісь В розширює функціонал верстату і має діапазон повороту від +30° до -120° (кут індексації 0,001°). Всі шпинделя піддаються динамічному балансуванню за класом G0.4 у відповідності зі стандартом ISO 1940, що встановлює вимоги до биття шпинделя менше 0,003 мм. Всі верстати оснащені системою масляного охолодження шпинделя, для попередження теплової деформації і забезпечення високої точності обробки протягом тривалого терміну експлуатації.

Поворотний стіл з ЧПК розширює функціонал верстату, що дозволяє виробляти механічну обробку заготівки у декількох областях. Додаткова поворотна вісь С, інтегрована у стіл верстату дає можливість одночасної обробки в 4 осях, а з використанням кутової головки шпинделя з’являється можливість повноцінної обробки в 5 осях.

Високоякісний чавун FC30 марки Meehanite, з якого виготовлена станина, забезпечує максимальну жорсткість конструкції. Колона і основа виконані за принципом «максимізації статичної маси», за рахунок чого попереджається виникнення вібрацій і коливань шпиндельної бабки, а також забезпечуються стабільність та стійкість навість при максимальних навантаженнях. Конструкція підсилена спеціальними поперечними ребрами жорсткості, які виключають деформації за рахунок зменшення нагрівання. Аналіз методом кінцевих елементів (FEA) використовується для конструювання всіх моделей, щоб гарантувати високу жорсткість конструкції і звести нанівець деформацію.

Для осів верстату передбачені високошвидкісні, високоточні опори кочення роликового типу Hiwin (Тайвань) / PMI (Тайвань) / THK (Японія), які забезпечать бездоганне виконання найскладніших типів обробки, в тому числі при обробці з малими переміщеннями, що застосовуються у таких галузях, як аерокосмічна, автомобільна і медична, а також при виробництві штампів та пресформ.

Використання серводвигунів з прямим приводом збільшує здатність осей нести велике навантаження і забезпечує високу динамічну точність та плавне пришвидшення/уповільнення.

КГП классу С3 з подвійними гайками забезпечують високу точність і тривалий термін служби. Крім того, конструкція з попереднім натягом по всім осям виключає люфти та забезпечує виняткову точність верстату. У якості постачальників КГП використовуються кращі світові виробники Hiwin (Тайвань) / PMI (Тайвань) / THK (Японія) / Bosch (Німеччина).

У шпинделях верстатів Extron встановлюються високоточні та надміцні підшипники NSK (Японія) або SKF (Франція), що забезпечують плавність переміщення осей. Виробники проводять дослідження підшипників одразу за чотирма напрямками: трибології, матеріалознавству, технологіям аналізу та механотрониці. Що дозволяє постійно підвищувати здатність підшипників та створювати вироби, які відповідають найвибагливішим видам механічної обробки.

Верстат оснащений автоматичною зміною інструменту з рухомим магазином барабанного типу і рукою-змінником, яка забезпечує одночасну плавну заміну інструмента на наступний без втрати часу на його попередню підготовку. Для забезпечення високої ефективності і довгого терміну роботи обладнання, кожний обробний центр перед випуском з заводу піддається перевірці надійності системи АТС. Пристрій зміни інструменту забезпечує швидку та надійну роботу в автоматичному режимі. Двері інструментального магазину, які повністю зачиняються, забезпечують більш високу надійність і запобігають від потрапляння всередину стружки і ЗОТЗ.

Сопла для подачі охолоджувальної рідини, рівномірно розташовані на торці шпинделя в поєднанні з функцією подачі під високим тиском (до 20 бар), забезпечують високу якість обробленої поверхні, завдяки хорошому відводу стружки із зони різання.

В стандартній комплектації передбачений один ланцюговий транспортер для видалення стружки з переднім розташуванням і боковим викидом стружки. Змив здійснюється шляхом подачі ЗОР під тиском.

Унікальний програмний додаток власної розробки Extron. При замовленні додатку на панелі оператора розміщується додатковий монітор, який використовується лише для роботи в  iPanel. Цей програмний продукт постачається з інтерфейсом на російській мові. Під час пуско-налагоджувальний робіт інженери «МАШІНТЕХ» навчать ваших спеціалістів роботі з програмою.

Стіл
Розмір столу 700 х 700 мм
Діаметр поворотного столу 700 мм
Ширина Т-подібного пазу 18 мм
Кількість Т-подібних пазів 5 шт.
Відстань між Т-подібними пазами 145 мм
Максимально допустиме навантаження на стіл 1200 кг
Обертання по осі А (кутова головка)  +300  ~ -1200
Обертання по осі С (поворотний стіл)  3600 (Ø700 / Ø740*)
Шпиндель
Тип мотор-шпиндель
Потужність приводу шпинделя, постійна/пікова (30 мин) 17 / 23 кВт
Частота обертання шпинделя (ремінний привід) 15 000 об/хв
Конус шпинделя BT-40
Переміщення
Відстань від торця шпинделя до столу При 00: -17 – 389

При 900: 244 – 944

Переміщення по осі Х  1100 мм
Переміщення по осі Y 900 мм
Перемещение по оси Z 830 мм
Пришвидшене переміщення по осі X 30 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Y 30 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Z 24 м/хв
Робоча подача 10 м/хв
Потужність приводу по осі X/Y/Z 4,87 / 4,87/ 4,87 кВт
Потужність приводу по осі В/С  3,3 / 3,3
Інструментальна система
Тип магазину ланцюговий
Кількість інструментів 32 позицій
Максимальний діаметр інструмента/ без сусідніх інструментів Ø76 / Ø127 мм
Максимальна довжина інструменту 300 кг
Максимальна вага інструмента 7 мм
Швидкість зміни інструмента 1,8 сек
Точність
Точність позиціонування (по всій довжині) (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,010 / ≤0,010 мм
Повторюваність (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,003 / ≤0,005 мм
Інше
Потужність споживання 60 кВА
Ємність баку ЗОР 390 літрів
Потрібний тиск повітря 5 ~ 8 кг/см2
Система ЧПК SIEMENS / HEIDENHAIN
Маса верстату 8 800 кг

×