ТОВ "МАШІНТЕХ"

 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Фрезерний обробний центр EXTRON M 1600l з редуктором

Опції:

 • шпиндель з частотою оберту до 10 000 / 12 000 / 15 000 об/хв;
 • ремінний привід з частотою обертання шпинделя до 10 000 об/хв
 • ZF редуктор з частотою обертання шпинделя до 4 500 / 6 000 об/мин (i = 1:5,5);
 • збільшення потужності шпинделя до 18,5 / 22 кВт;
 • заміна конуса на ВВТ50;
 • магазин інструментів на 24 позицій  чи більше – бокове розташування;
 • магазин інструментів на 40 позицій (ланцюгового типу);
 • поворотний стіл Ø255 / Ø320 (повний комплект);
 • Data Server + 2GB CF card (0i-MF);
 • оптичні лінійки по осям X / Y / Z ;
 • заміна системи ЧПК Fanuc – на Siemens / Mitsubishi  чи  HEIDENHAIN;
 • контактний щуп вимірювання інструмента Renishaw TS-27R;
 • контактний щуп виміру та базування деталі Renishaw OMP-40;
 • конвеєр для видалення стружки стрічкового типу з візком;
 • кондиціонер електрошафи;
 • витяжка масляного туману;
 • додаткова панель для візуалізації та спрощення програмування Extron iPanel з  екраном 10″

Додатково :

 • різноманітна оснастка та інструмент для вирішення конкретних потреб замовника;
 • автоматизація та роботизація процесів завантаження та вивантаження деталей;
 • палетизація

Виробник: EXTRON(Китай)

 • Опис
 • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Силові вертикальні обробні центри Extron серії  М оснащені напрямними ковзання, потужним шпинделем, що забезпечує високий обертаючий момент та ефективною системою автоматичної зміни інструмента, що в сукупності дозволяє здійснювати силову обробку. Також верстати серії М відрізняються підвищеною жорсткістю конструкції і дають можливість виконати свердління, фрезерування і нарізання різьби за один установ.

Масивна конструкція станини виконана з високоякісного чавуну FC30 марки Meehanite, завдяки чому забезпечується максимальна жорсткість. Колона і основа посилені спеціальними поперечними ребрами жорсткості, які перешкоджають виникненню вібрацій і коливань шпиндельної бабки, до того ж забезпечують найкращу стабільність та стійкість верстату при тривалому використанні. Аналіз методом кінцевих елементів (FEA) використовується для конструювання всіх моделей, щоб гарантувати високу жорсткість конструкції і звести до мінімуму деформацію. Завдяки широкій цілісності станини з прямокутними направляючими ковзання та високоякісним КГП для високих навантажень виключається можливість провисання столу і забезпечується надійна опора всієї конструкції. Перенос маси інструментального магазину на станину верстата, підвищує надійність роботи приладу зміни інструмента і подовжує термін його служби. Поверхня контакту між станиною і колоною ретельно допрацьована методом ручного шабрування, щоб забезпечити максимальну точність збірки та міцність конструкції.

Для осей верстату передбачені високоточні прямокутні напрямні ковзання підвищеної жорсткості, що дозволяють проводити силову обробку у важких режимах, використовуючи весь потенціал ріжучого інструменту. Вони покриті спеціальним полімерним складом TURCITE-B, який не лише оберігає напрямні від зносу, але також на довго зберігає високу жорсткість, зносостійкість і безшумність переміщень у поєднанні з високою точністю позиціонування.

Використання серводвигунів з прямим приводом збільшує здатність осей нести велике навантаження та забезпечує високу динамічну точність і плавне пришвидшення/уповільнення.

КГП классу С3 з подвійними гайками забезпечує високу точність і тривалий термін служби. Крім того, конструкція з попереднім натягом по всім осям виключає люфти і забезпечує виняткову точність верстату. У якості постачальників КГП використовуються кращі світові виробники  Hiwin (Тайвань) / PMI (Тайвань) / THK (Японія) / Bosch (Німеччина).

В залежності від особливості обробки можна використовувати систему, що забезпечує високий обертаючий момент на шпинделі або систему з прямим приводом для обробки на високих швидкостях високоточних штампів і прес-форм. Шпиндель виготовлений з легованої сталі і оснащений трьома комплектами підшипників. Всі шпинделя піддаються динамічному балансуванню по класу G0.4 у відповідності зі стандартами ISO 1940, що встановлює вимоги до биття шпинделя менше 0,003 мм. Всі верстати оснащені системою масляного охолодження шпинделя, для попередження теплової деформації і забезпечення високої точності обробки протягом тривалого терміну експлуатації. На вимогу замовлення верстат може бути оснащений вискошвидкісним шпинделем 20 000 об/хв забезпечує високу точність обробки завдяки термоізоляції двигуна. Опційно встановлений 2-х сходинковий німецький ZF-редуктор максимально збалансований і має надвисокою статичною і динамічною жорсткістю. Забезпечує високий обертаючий момент і дозволяє вести силове різання на низьких оборотах. Спеціально розроблена конструкція забезпечує рівномірний розподіл температур, попереджаючи теплові деформації та вібрації.

В шпинделях верстатів Extron встановлюються високоточні і надміцні підшипники NSK (Японія) або SKF (Франція), що забезпечує плавність переміщення осей. Виробники проводять дослідження підшипників одразу за 4 напрямками: трибології, матеріалознавству, технологіям аналізу і механотрониці. Що дозволяє постійно покращувати властивості підшипників та створювати вироби, які відповідають найвибагливішим видам механічної обробки.

Можливість установки поворотного столу з ЧПК (додаткова 4 вісь) розширює функціонал обладнання, дозволяючи робити механічну обробку заготовки у декількох площинах.

Для забезпечення високої ефективності і довготривалості роботи обладнання, кожний обробний центр перед випуском  з заводу піддається перевірці надійності системи автоматичної зміни інструмента. В залежності від технологічного процесу обробки, обробні центри можуть бути оснащені інструментальним магазином або карусельного типу ємністю 20 позицій, або зі змінником інструменту барабанного типу до 24 або 30 позицій. Пристрій зміни інструменту забезпечує швидку та надійну роботу в автоматичному режимі.

Сопла для подачі охолоджуваної рідини, рівномірно розташовані на торці шпинделя в поєднанні з функцією подачі під високим тиском (до 20 бар), забезпечують високу якість обробленої поверхні завдяки хорошому відводу стружки із зони різання.

Стіл
Розмір столу 1 800 х 800 мм
Ширина Т-подібного пазу 18 мм
Кількість Т-подібних пазів 5 шт.
Відстань між Т-подібними пазами 165 мм
Максимально допустиме навантаження на стіл 2000 кг
Шпиндель
Потужність приводу шпинделя, постійна/пікова (30 мин) 15 / 18,5

(18,5 / 22*) кВт

Частота обертання шпинделя (ремінний привід) 6 000 (4 500* /8 000* / 10 000*) об/хв
Частота обертання шпинделя (прямий привід) 15 000* об/хв
Частота обертання шпинделя (редуктор) 6 000 (4 500*) об/хв
Конус шпинделя  ВТ-50
Переміщення
Відстань від торця шпинделя до центра столу 170 – 970 мм
Переміщення по осі Х 1600 мм
Переміщення по осі Y 1000 мм
Перемещение по оси Z 800 мм
Пришвидшене переміщення по осі X 18 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Y 18 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Z 12 м/хв
Робоча подача 10 м/хв
Потужність приводу осі X/Y/Z 4 / 4 / 4 кВт
Інструментальна система
Тип магазину  карусельний (рука* / ланцюговий*)
Кількість інструментів 20 (24*/30*/40*) позицій
Максимальний діаметр інструмента/ без сусідніх інструментів Ø80 / Ø150

(Ø125 / Ø200*) мм

Максимальна довжина інструменту 300 (400*) кг
Максимальна вага інструмента 7 (15*) мм
Швидкість зміни інструмента 2,91 сек
Точність
Точність позиціонування (по всій довжині) (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,010 / ≤0,015 мм
Повторюваність (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,003 / ≤0,007 мм
Інше
Потужність споживання 48 кВА
Ємність баку ЗОР 280 літрів
Потрібний тиск повітря 5 ~ 8 кг/см2
Система ЧПК FANUC / SIEMENS / HEIDENHAIN / MITSUBISHI
Маса верстату 14 000 кг

×