ТОВ "МАШІНТЕХ"

 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Фрезерний обробний центр EXTRON LH-119

Основні опції:

 • заміна конуса шпинделя  на HSK-А63;
 • шпиндель з частотою оберту до 10 000 / 12 000 / 15 000 об/хв;
 • магазин інструментів на 24 позицій  чи більше – бокове розташування;
 • поворотний стіл Ø170 / Ø 210 (повний комплект);
 • оптичні лінійки по осям X / Y / Z;
 • система подачі ЗОР через шпиндель під високим тиском 20 бар;
 • контактний щуп вимірювання інструмента Renishaw TS-27R;
 • контактний щуп виміру та базування деталі Renishaw OMP-40;
 • конвеєр для видалення стружки стрічкового типу з візком;
 • кондиціонер електрошафи;
 • автоматичний стабілізатор напруги;
 • заміна системи ЧПК Fanuc – на Siemens / Mitsubishi  чи  HEIDENHAIN;
 • додаткова панель для візуалізації та спрощення програмування Extron iPanel з  екраном 10″

Додатково :

 • різноманітна оснастка та інструмент для вирішення конкретних потреб замовника;
 • автоматизація та роботизація процесів завантаження та вивантаження деталей;
 • палетизація

Виробник: EXTRON (Китай)

 • Опис
 • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Горизонтально-фрезерні обробні центри з ЧПК серії  LH завдяки високошвидкісному ремінному приводу і високоточним направляючим забезпечують високу ефективність і стабільність при максимальному навантаженні під час процесу різання. Широка лінійка верстатів Extron серії LН дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію обладнання для фрезерування, свердлування і розточування заготівок будь-яких форм та з різних матеріалів – від чавуну до сплавів кольорових металів, пластмас і жароміцних сплавів. Верстати серії LH призначені для обробки особливо складних корпусних деталей, що застосовуються у всіх галузях машинобудування: автомобільній промисловості, енергетичному машинобудуванні, аерокосмічній галузі, приладобудуванні і багатьох інших галузях.

Масивна конструкція станини виконана з високоякісного чавуну FC30 марки Meehanite, завдяки чому забезпечується максимальна жорсткість. Колона і основа посилені спеціальними поперечними ребрами жорсткості, які перешкоджають виникненню вібрацій і коливань шпиндельної бабки, до того ж забезпечують найкращу стабільність та стійкість верстату при тривалому використанні. Аналіз методом кінцевих елементів (FEA) використовується для конструювання всіх моделей, щоб гарантувати високу жорсткість конструкції і звести до мінімуму деформацію.

КГП классу С3 з подвійними гайками забезпечує високу точність і тривалий термін служби. Крім того, конструкція з попереднім натягом по всім осям виключає люфти і забезпечує виняткову точність верстату. У якості постачальників КГП використовуються кращі світові виробники  Hiwin (Тайвань) / PMI (Тайвань) / THK (Японія) / Bosch (Німеччина).

Для осей верстату передбачені високошвидкісні, високоточні опори кочення коливання роликового типу Hiwin (Тайвань) / PMI (Тайвань) / THK (Японія), які забезпечують бездоганне виконання найскладніших типів обробки, в тому числі при обробці з малими переміщеннями, що застосовується у таких галузях як аерокосмічна, автомобільна і медична, а також при виробництві штампів та прес-форм.

Використання серводвигунів з прямим приводом збільшує здатність осей нести велике навантаження та забезпечує високу динамічну точність і плавне пришвидшення/уповільнення.

Верстат оснащений шпинделем з ремінною передачею (8 000 об/хв), що забезпечує високий обертаючий момент на шпинделі. Шпиндель виготовлений з легованої сталі і оснащений трьома комплектами підшипників. Всі шпинделя піддаються динамічному балансуванню по класу G0.4 у відповідності зі стандартами ISO 1940, що встановлює вимоги до биття шпинделя менше 0,003 мм. Всі верстати оснащені системою масляного охолодження шпинделя, для попередження теплової деформації і забезпечення високої точності обробки протягом тривалого терміну експлуатації. Подовжений виліт шпинделя забезпечує стабільність і точність виконання операцій, мінімізуючи провисання та відгин інструменту.

В шпинделях верстатів Extron встановлюються високоточні і надміцні підшипники NSK (Японія) або SKF (Франція), що забезпечує плавність переміщення осей. Виробники проводять дослідження підшипників одразу за 4 напрямками: трибології, матеріалознавству, технологіям аналізу і механотрониці. Що дозволяє постійно покращувати властивості підшипників та створювати вироби, які відповідають найвибагливішим видам механічної обробки.

Обертовий стіл з ЧПК з кутом індексації 0,0010 розширює функціонал верстату. Поворотна вісь В, інтегрована в стіл верстату, дає можливість виробляти одночасну обробку в 4 осях. Стіл обладнано черв’ячним редуктором та гідравлічною системою фіксації, що забезпечує високу точність індексації навіть при тривалій обробці.

Верстат оснащений автоматичною зміною інструменту з рухомим магазином барабанного типу і рукою-змінником, яка забезпечує одночасну плавну синхронну заміну інструмента на наступний без втрати часу на його попередню підготовку. Для забезпечення високої ефективності та довготривалості роботи обладнання кожний обробний центр перед випуском з завожу піддається перевірці надійності системи АТС. Пристрій зміни інструменту забезпечує швидку та надійну роботу, яка виключає тиск шпинделя на підшипник при установці інструмента. Двері інструментального магазину, які повністю зачиняються, забезпечують більш високу надійність і попереджують від потрапляння всередину стружки та ЗОТЗ. Сопла для подачі охолоджувальної рідини, рівномірно розташовані на торці шпинделя у поєднанні з функцією подачі під високим тиском (до 20 бар), забезпечують високу якість обробленої поверхні, завдяки хорошому відводу стружки із зони різання.

Унікальний програмний додаток власної розробки Extron. При замовленні додатку на панелі оператора розташовується додатковий монітор, який використовується лише для роботи в iPanel. Цей програмний продукт постачається з інтерфейсом на російській мові. Під час пуско-налагоджувальних робіт наші інженери навчать ваших спеціалістів роботі з програмою.

Стіл
Розмір столу 1260×700 мм
Ширина Т-подібного пазу 18 мм
Кількість Т-подібних пазів 5 шт.
Відстань між Т-подібними пазами 145 мм
Максимально допустиме навантаження на стіл 800 кг
Максимально допустима висота заготівки 800 мм
Мінімальний кут індексації 1 0
Шпиндель
Тип передачі  ремінний
Потужність приводу шпинделя, постійна/пікова (30 хв) 15 / 18 кВт
Частота обертання шпинделя 6 000 (8 000*) об/хв
Конус шпинделя BT-50
Переміщення
Переміщення по осі Х 1100 мм
Переміщення по осі Y 800 мм
Перемещение по оси Z 900 мм
Відстань від торця шпинделя до центра столу 100 ~ 1000 мм
Відстань від торця шпинделя до колони 441 мм
Відстань від осі шпинделя до столу 10 ~810 мм
Висота стола від полу 1166 мм
Пришвидшене переміщення по осі X 36 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Y 30 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Z 36 м/хв
Робоча подача 10 м/хв
Потужність приводу осі X/Y/Z 4 / 4 / 4 кВт
Інструментальна система
Тип магазину  рука
Кількість інструментів 24 (40*) позицій
Максимальний діаметр інструмента/ без сусідніх інструментів Ø125 / Ø250 мм
Максимальна довжина інструменту 300 (400*) кг
Максимальна вага інструмента 15 мм
Швидкість зміни інструмента 2,45 сек
Точність
Точність позиціонування (по всій довжині) (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,005 мм
Повторюваність (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,003 мм
Інше
Потужність споживання 55 кВА
Ємність баку ЗОР 390 літрів
Потрібний тиск повітря кг/см2
Система ЧПК  FANUC / SIEMENS / HEIDENHAIN / MITSUBISHI
Маса верстату 10 500 кг

×