ТОВ "МАШІНТЕХ"

 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
 • 0-800-40-77-88
 • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Фрезерний обробний центр EXTRON L660

Основні опції:

 • заміна конуса шпинделя  на HSK-А63;
 • шпиндель з частотою оберту до 10 000 / 12 000 / 15 000 об/хв;
 • магазин інструментів на 24 позицій  чи більше – бокове розташування;
 • поворотний стіл Ø170 / Ø 210 (повний комплект);
 • оптичні лінійки по осям X / Y / Z;
 • система подачі ЗОР через шпиндель під високим тиском 20 бар;
 • контактний щуп вимірювання інструмента Renishaw TS-27R;
 • контактний щуп виміру та базування деталі Renishaw OMP-40;
 • конвеєр для видалення стружки стрічкового типу з візком;
 • кондиціонер електрошафи;
 • автоматичний стабілізатор напруги;
 • заміна системи ЧПК Fanuc – на Siemens / Mitsubishi  чи  HEIDENHAIN;
 • додаткова панель для візуалізації та спрощення програмування Extron iPanel з  екраном 10″

Додатково :

 • різноманітна оснастка та інструмент для вирішення конкретних потреб замовника;
 • автоматизація та роботизація процесів завантаження та вивантаження деталей;
 • палетизація

Виробник: EXTRON(Китай)

 • Опис
 • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вертикально-фрезерні обробні центри з ЧПК серії L завдяки високошвидкісним лінійним напрямним і шпинделю з жорстким цільнолитим корпусом, а також швидкодіючій системі зміні інструменту забезпечують високу ефективність і точність обробки. Широка лінійка верстатів Extron серії L дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію обладнання. Це дозволить вирішити низку технологічних задач, таких як: фрезерування, свердління, нарізання різьби в заготовках з найрізноманітніших металів та сплавів із застосуванням як чорнової, так і чистової обробки за одне встановлення, що дозволяє істотно зберегти час на виробництво готового виробу.

Масивна конструкція станини виконана з високоякісного чавуну FC30 марки Meehanite, завдяки чому забезпечується максимальна жорсткість. Колона і основа посилені спеціальними поперечними ребрами жорсткості, які перешкоджають виникненню вібрацій і коливань шпиндельної бабки, до того ж забезпечують найкращу стабільність та стійкість верстату при тривалому використанні. Аналіз методом кінцевих елементів (FEA) використовується для конструювання всіх моделей, щоб гарантувати високу жорсткість конструкції і звести до мінімуму деформацію. Завдяки широкій цілісності станини з прямокутними направляючими ковзання та високоякісним КГП для високих навантажень виключається можливість провисання столу і забезпечується надійна опора всієї конструкції. Перенос маси інструментального магазину на станину верстата, підвищує надійність роботи приладу зміни інструмента і подовжує термін його служби.

Для осей верстату передбачені високошвидкісні високоточні опори кочення коливання шарикового типу Hiwin (Тайвань) / PMI (Тайвань) / THK (Японія), які забезпечують неухильне виконання найскладніших типів обробки, в тому числі при обробці з малими переміщеннями, що застосовуються у таких галузях, як аерокосмічна, автомобільна і медична, а також при виробництві штампів та прес-форм.

Використання серводвигунів з прямим приводом збільшує здатність осей нести велике навантаження та забезпечує високу динамічну точність і плавне пришвидшення/уповільнення.

КГП классу С3 з подвійними гайками забезпечує високу точність і тривалий термін служби. Крім того, конструкція з попереднім натягом по всім осям виключає люфти і забезпечує виняткову точність верстату. У якості постачальників КГП використовуються кращі світові виробники  Hiwin (Тайвань) / PMI (Тайвань) / THK (Японія) / Bosch (Німеччина).

В залежності від особливості обробки можна використовувати систему, що забезпечує високий обертаючий момент на шпинделі або систему з прямим приводом для обробки на високих швидкостях високоточних штампів і прес-форм. Шпиндель виготовлений з легованої сталі і оснащений трьома комплектами підшипників. Всі шпинделя піддаються динамічному балансуванню по класу G0.4 у відповідності зі стандартами ISO 1940, що встановлює вимоги до биття шпинделя менше 0,003 мм. Всі верстати оснащені системою масляного охолодження шпинделя, для попередження теплової деформації і забезпечення високої точності обробки протягом тривалого терміну експлуатації. на вимогу замовлення верстат може бути оснащений вискошвидкісним шпинделем 20 000 об/хв, що забезпечує роботу двигуна на повній потужності без люфтів, що необхідно для виконання високоякісної обробки поверхні.

В шпинделях верстатів Extron встановлюються високоточні і надміцні підшипники NSK (Японія) або SKF (Франція), що забезпечує плавність переміщення осей. Виробники проводять дослідження підшипників одразу за 4 напрямками: трибології, матеріалознавству, технологіям аналізу і механотрониці. Що дозволяє постійно покращувати властивості підшипників та створювати вироби, які відповідають найвибагливішим видам механічної обробки.

Можливість установки поворотного столу з ЧПК (додаткова 4 вісь) розширює функціонал обладнання, дозволяючи робити механічну обробку заготовки у декількох площинах.

Для забезпечення високої ефективності і довготривалості роботи обладнання, кожний обробний центр перед випуском  з заводу піддається перевірці надійності системи автоматичної зміни інструмента. В залежності від технологічного процесу обробки, обробні центри можуть бути оснащені інструментальним магазином або карусельного типу ємністю 20 позицій, або зі змінником інструменту барабанного типу до 24 позицій. Пристрій зміни інструменту забезпечує швидку та надійну роботу в автоматичному режимі.

Сопла для подачі охолоджуваної рідини, рівномірно розташовані на торці шпинделя в поєднанні з функцією подачі під високим тиском (до 20 бар), забезпечують високу якість обробленої поверхні завдяки хорошому відводу стружки із зони різання.

В стандартній комплектації передбачений один шнековий транспортер для видалення стружки з переднім розташуванням і боковим викидом стружки. Змив відбувається шляхом подачі ЗОР під тиском. Опційно можна вибрати ланцюговий транспортер для видалення стружки з візком.

Унікальне програмне забезпечення власної розробки Extron. При замовленні додатку на панелі оператора розташовується додатковий монітор, який використовується лише для роботи в iPanel.цей програмний продукт постачається з інтерфейсом на російській мові. Під час пусконалагоджувальних робіт наші інженери навчать ваших спеціалістів роботі з програмою.

Стіл
Розмір столу 760х456 мм
Ширина Т-подібного пазу 18 мм
Кількість Т-подібних пазів 4 шт.
Відстань між Т-подібними пазами 110 мм
Максимально допустиме навантаження на стіл 500 кг
Шпиндель
Тип передачі ремінний/прямий
Потужність приводу шпинделя, постійна/пікова (30 мин) 7,5 / 11 кВт
Частота обертання шпинделя (ремінний привід) 10 000 об/хв
Частота обертання шпинделя (прямий привід) 10 000* (12 000*/ 15 000*) об/хв
Конус шпинделя ВТ-50
Переміщення
Відстань від торця шпинделя до центра столу 150 – 660 мм
Переміщення по осі Х 660 мм
Переміщення по осі Y 460 мм
Перемещение по оси Z 510 мм
Пришвидшене переміщення по осі X 48 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Y 48 м/хв
Пришвидшене переміщення по осі Z 36 м/хв
Робоча подача 10 м/хв
Потужність приводу осі X/Y/Z 3 / 3 / 4 кВт
Інструментальна система
Тип магазину  карусельний (рука*)
Кількість інструментів 20 (24*) позицій
Максимальний діаметр інструмента/ без сусідніх інструментів Ø78 / Ø150 м
Максимальна довжина інструменту 300 кг
Максимальна вага інструмента 7 мм
Швидкість зміни інструмента 1,51 сек
Точність
Точність позиціонування (по всій довжині) (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,010 / ≤0,010 мм
Повторюваність (JIS B 6338 /  VDI 3441) ±0,003 / ≤0,005 мм
Інше
Потужність споживання 19 кВА
Ємність баку ЗОР 240 літрів
Потрібний тиск повітря 5 ~ 8 кг/см2
Система ЧПК  FANUC / SIEMENS / HEIDENHAIN / MITSUBISHI
Маса верстату 4 500 кг

×