ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Електроерозійний прошивний верстат GANTRY EAGLE 800

Прошивні електроерозійні верстати з ЧПУ OPS Ingersoll застосовуються як високопродуктивні верстати для прошивки важкооброблюваних матеріалів, таких як титан, тверді сплави, матеріали для авіаційної промисловості. Завдяки цій особливості дані обробні центри стали дуже популярними на авіаційних підприємствах.

Прошивні електроерозійні верстати фірми OPS Ingersoll також знайшли широке застосування в інструментальному виробництві для прошивки глибоких і вузьких ребер.

Суттєво важливим з точки зору економії є зменшення зносу електрода. Використання графітових електродів збільшило продуктивність прошивки з одночасним обмеженням зносу електрода при роботі електроерозійного прошивного верстата Ingersoll.

Технологія EAGLE POWER TEC в з’єднанні з технологією HSJ (швидкий відскік осі Z) значно прискорює прошивку, особливо при обробці глибоких кишень, а також при прошивці без промивки.

Завдяки застосуванню HSJ досягається стабільність процесу прошивки.

Застосування передових рішень при проектуванні і створенні верстатів OPS Ingersoll призвело до зменшення експлуатаційних витрат до 50% за рахунок скорочення кількості використовуваних електродів, а також до підвищення продуктивності і точності електроерозійних прошивних верстатів.

Виробник: OPS-INGERSOLL (Німеччина)

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Електроерозійний прошивний верстат GANTRY EAGLE 800 з ванною розмірами 800 х 1100 х 480 мм і навантажувальною здатністю столу до 2000 кг.

В історії компанії OPS-INGERSOLL маються і більш крупні верстати, зроблені на замовлення. А також є готові комплекси MoldCenter, які складаються з електроерозійного верстату і високошвидкісного фрезерувального центру з обробки, які пов’язані між собою спільною системою керування, трансфертною системою для передачі деталей між верстатами і системою зберігання заготовко та готових деталей.

Хода по осям X/Y/Z 550 х 850 х 450 мм
Генератор POWERTEC 60 (110) А
ЧПК діалогове 2х32 бит
Швидкі ходи по осям X/Y/Z 5000 мм/хв
Розміри ванни 800 х 1100 х 480 мм
Разміри столу 760 х 1000 мм
Навантаження на стіл 2000 кг
Мax вага електроду в шпинделі 200 кг
Мax вага електроду в магазині 15* кг
Відстань від торця патрона до столу min/max 135/585* мм
Об’єм діелектрика 800 л
Тип магазину електродів дисковий
Ємкість магазину электродів 20 (30)

*максимальна величина залежить від системи кріплення

×