ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Електроерозійний прошивний верстат GANTRY EAGLE 500

Прошивні електроерозійні верстати з ЧПУ OPS Ingersoll застосовуються як високопродуктивні верстати для прошивки важкооброблюваних матеріалів, таких як титан, тверді сплави, матеріали для авіаційної промисловості. Завдяки цій особливості дані обробні центри стали дуже популярними на авіаційних підприємствах.

Прошивні електроерозійні верстати фірми OPS Ingersoll також знайшли широке застосування в інструментальному виробництві для прошивки глибоких і вузьких ребер.

Суттєво важливим з точки зору економії є зменшення зносу електрода. Використання графітових електродів збільшило продуктивність прошивки з одночасним обмеженням зносу електрода при роботі електроерозійного прошивного верстата Ingersoll.

Технологія EAGLE POWER TEC в з’єднанні з технологією HSJ (швидкий відскік осі Z) значно прискорює прошивку, особливо при обробці глибоких кишень, а також при прошивці без промивки.

Завдяки застосуванню HSJ досягається стабільність процесу прошивки.

Застосування передових рішень при проектуванні і створенні верстатів OPS Ingersoll призвело до зменшення експлуатаційних витрат до 50% за рахунок скорочення кількості використовуваних електродів, а також до підвищення продуктивності і точності електроерозійних прошивних верстатів.

Виробник: OPS-INGERSOLL (Німеччина)

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКи

Електроерозійний прошивний верстат GANTRY EAGLE 400  з ванною розмірами 1,5 х 2,5 м і навантажувальною здатністю столу до 20 т.

В історії компанії OPS-INGERSOLL маються і більш крупні верстати, зроблені на замовлення. А також є готові комплекси MoldCenter, які складаються з електроерозійного верстату і високошвидкісного фрезерувального центру з обробки, які пов’язані між собою спільною системою керування, трансфертною системою для передачі деталей між верстатами і системою зберігання заготовко та готових деталей.

Хода по осям X/Y/Z 525 х 400 х 450 мм
Генератор POWERTEC 60 (110) А
ЧПК діалогове 2 х 32 біт
Швидкі ходи по осям X/Y/Z 5000 мм/хв
Розміри ванни 770 х 670 х 440 мм
Розміри столу 750 х 650 мм
Навантаження на стіл 1000 кг
Мax вага електрода в шпинделі 100 кг
Мax вага електрода в магазині 15* кг
Відстань від торця патрона до столу min/max 135/585* мм
Об’єм діелектрика 400 л
Тип магазину електродів дисковий
Ємкість магазину електродів 20 (30)

*максимальна величина залежить від системи кріплення

×