ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

Електроерозійний прошивний верстат GANTRY EAGLE 400

Прошивні електроерозійні верстати з ЧПУ OPS Ingersoll застосовуються як високопродуктивні верстати для прошивки важкооброблюваних матеріалів, таких як титан, тверді сплави, матеріали для авіаційної промисловості. Завдяки цій особливості дані обробні центри стали дуже популярними на авіаційних підприємствах.

Прошивні електроерозійні верстати фірми OPS Ingersoll також знайшли широке застосування в інструментальному виробництві для прошивки глибоких і вузьких ребер.

Суттєво важливим з точки зору економії є зменшення зносу електрода. Використання графітових електродів збільшило продуктивність прошивки з одночасним обмеженням зносу електрода при роботі електроерозійного прошивного верстата Ingersoll.

Технологія EAGLE POWER TEC в з’єднанні з технологією HSJ (швидкий відскік осі Z) значно прискорює прошивку, особливо при обробці глибоких кишень, а також при прошивці без промивки.

Завдяки застосуванню HSJ досягається стабільність процесу прошивки.

Застосування передових рішень при проектуванні і створенні верстатів OPS Ingersoll призвело до зменшення експлуатаційних витрат до 50% за рахунок скорочення кількості використовуваних електродів, а також до підвищення продуктивності і точності електроерозійних прошивних верстатів.

Виробник: OPS-INGERSOLL (Німеччина)

  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИК

Електроерозійний прошивний верстат GANTRY EAGLE 400  з ванною розмірами 1,5 х 2,5 м і навантажувальною здатністю столу до 20 т.

В історії компанії OPS-INGERSOLL маються і більш крупні верстати, зроблені на замовлення. А також є готові комплекси MoldCenter, які складаються з електроерозійного верстату і високошвидкісного фрезерувального центру з обробки, які пов’язані між собою спільною системою керування, трансфертною системою для передачі деталей між верстатами і системою зберігання заготовки та готових деталей.

Хода по осям X/Y/Z 420 х 300 х 400 мм
Генератор POWERTEC 60 (110) А
ЧПК діалогове 2 х 32 бит
Швидкі ходи по осям X/Y/Z 5000 мм/хв
Розміри ванни 650 х 500 х 340 мм
Разміри столу 550 х 470 мм
Навантаження на стіл 500 кг
Мax вага электрода в шпинделі 100 кг
Мax вага электрода в магазині 15* кг
Відстань від торця патрона до столу min/max 110/510* мм
Об’єм діелектрика 320 л
Тип магазину электродів дисковий
Ємність магазину електродів 20 (30)

*максимальна величина залежить від системи кріплення

×