Обтискний верстат Finn-Power P16HP

Finn-Power P16HP – це гідравлічний обтискний верстат з ручним насосом для ремонту РВТ у майстернях та у польових умовах. Простий у використанні, легкий і компактний за розміром, що дозволяє брати його з собою і вирішувати виробничі питання на місці. Верстат має силу обтискання 95 тон, та може обтискати фітинги діаметром від 10 до 45 мм.

Випускаються також моделі (AP) з джерелом стисненого повітря, та модель (Z) з конфігурацією окремої голови та блока.

Верстат FINN-POWER P16HP створений для польових умов: маленькі розміри, особливості конструкції, невелика вага дозволяють доставку верстата безпосередньо до місця ремонту навіть силами однієї людини.

Не дивлячись на маленькі розміри FINN-POWER P16HP це повноцінний обтискний верстат, нехай і малої продуктивності. Обтискна машина P16HP здатна робити шланги для 99% сільськогосподарських, лісових, комунальних машин і значну частину будівельної техніки.

Прес FINN-POWER P16HP виконує будь-які роботи пов’язані з холодною деформацією виробів, переважно трубчастої конструкції.

Крім класичної опресування РВД FINN-POWER P16HP обтискає стропи, осаджує труби, упресовують різного роду стопорні кільця та ​​виконує безліч аналогічних операцій. 

Детальніше про верстат:

https://www.met.ua/p/obtisknij-verstat-finn-power-p16hp/