ТОВ "МАШІНТЕХ"

  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
  • 0-800-40-77-88
  • (безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)
Menu

EMO Hannover 2019

Фахівці компанії «МАШІНТЕХ» на чолі з її керівником, традиційно прийняли участь в провідній міжнародній виставці металообробного обладнання «EMO Hannover – 2019»

Цього року виставка проходила під девізом «Розумні технології в основі завтрашнього виробництва». Головною темою заходу стало застосування штучного інтелекту, статичного аналізу даних і напрацювань Big Data для оптимізації поточних бізнес-моделей та вдосконалення виробництва. Вчергове виставка EMO підтвердила свій статус платформи для інновацій, тримаючи фокус на переході від традиційних способів обробки металу до впровадження машинного інтелекту.

Співробітники «МАШІНТЕХ» знайомилися з новими трендами і стандартами металообробної індустрії, технічними можливостями цифровізація і взаємодія в мережі; обмінювались досвідом і знаннями щодо металообробних технологій, почули експертні думки та свіжі ідеї.

Кожен день був насичений чисельними зустрічами з міжнародними партнерами. Фахівці компанії «МАШІНТЕХ» отримали практичний досвід роботи з новим обладнанням наших партнерів, одними з перших дізналися про конкретні рішення, які незабаром з’являться на ринку металообробки, що стрімко змінять звичні процеси в індустрії.

Яскравою подією для нашої компанії стало отримання відзнаки від партнера «SUNNEN», яка визнає плідну п’ятирічну співпрацю наших компаній.

Участь компанії «МАШІНТЕХ» у цій виставці дала хорошу можливість для підготовки до Міжнародного  промислового форуму, який відбудеться в Києві з 19 по 22 листопада 2019 року і на який ми радо всіх запрошуємо.

×